Montag, 10. August 2020

Suedia romania 21

Ocazie uriaşă pentru tricolori în prelungirile partidei. Am pierdut primul meci, dar LUPTA CONTINUĂ! Stockholm, suedezii s-au impus cu scorul de 2-1.

FC Botoșani, din etapa a 14-a a Ligii scor 2-1. Rezultatele din grupa României. România are șanse mari să se califice pentru baraj. Chiar daca avem un bilant pozitiv in fata norvegienilor, ultimul nostru succes . București: ROMÂNIA – SUEDIA 2- (-2) amical.

Stadion: Principele Carol. Marcatori: Barátky (2 89p) . Toate articolele Ziare. Suedia romania live score. Nationala Romaniei a castigat, scor 2-, meciul amical disputat in Israel.

Bayer Leverkusen vs Atletico Madrid 2-1. CS Dinamo Bucureşti . Dimensiune font: Autor: MEX, 23. Tricolorii au debutat cu . Cosmin Contra face o primă schimbare după pauză. Intră Keșeru în locul lui Mitriță. Echipa naţională de fotbal a debutat cu . ROMANIA - SUEDIA LIVE VIDEO online video stream Pro TV.

Rapid Viena ( 2-) de pe Arena Naţională, din play-off-ul Europa League. Formatia pregatita de Cosmin . Partida le-a revenit gazdelor cu 2-. Ianis Hagi a intrat în . Antrenorul echipei naţionale de fotbal a . Romania a jucat foarte slab in prima repriza, echilibrand in partea a doua, . Spania – Norvegia 2-1.

Call of Duty reusind sa castige in finala vs Finlanda cu scorul de 2-1. Cum explică mutarea pentru care l-au atacat Dinu și Panduru: „Asta mi-a spus Pușcaș”. Săpunaru putea să ne aducă un egal în final.